Q27G42XE
Ulepsz swoją konfigurację dzięki monitorowi do gier Q27G42XE o przekątnej 27" QHD
Od579.00PLN
Dostępne w 3 sklepach detalicznych
TYLKO DLA ODWAŻNYCH
Monitor Q27G42XE jest wyposażony w 27-calowy panel QHD Fast IPS, częstotliwość odświeżania 180 Hz i czas reakcji GtG 1 ms, co zapewnia wyraźne i płynne obrazy. Dzięki technologiom HDR10, G-Sync compatible i niskiemu opóźnieniu wejściowemu gwarantuje niezawodną wydajność. Konstrukcja przystosowana do użytku na stanowisku bojowym, opakowanie nadające się do recyklingu oraz oprogramowanie G-Menu czynią ten monitor praktycznym i przyjaznym dla środowiska dodatkiem do każdego zestawu do gier.
  • Wielkość ekranu (cale)
    27.0
    27 inch
  • Rozdzielczość matrycy
    2560x1440
    2560x1440
  • Typ matrycy
    Fast IPS
    fast IPS panel
  • Czas reakcji GtG
    1 ms
    1 ms response time
  • Technologia synchronizacji (VRR)
    Adaptive Sync
    adaptive sync
  • Odkryj wszystkie zalety tego produktu
    Zobacz wszystkie specyfikacje
Rozdzielczość QHD
180Hz Refresh Rate
Rywalizacja i intensywna gra wymagają najlepszej technologii, aby zapewnić płynniejszą i pozbawioną opóźnień rozgrywkę. Monitor AGON firmy AOC charakteryzuje się częstotliwością odświeżania 180 Hz, co czyni go 3 razy szybszym niż standardowy wyświetlacz. Niższa liczba klatek na sekundę może sprawić, że wrogowie będą sprawiać wrażenie przeskakiwania z miejsca na miejsce na ekranie, przez co będą bardzo trudnymi celami do trafienia. Częstotliwość klatek 180 Hz przywraca krytyczne brakujące obrazy z powrotem na ekran, ujawniając ruchy wroga w niezwykle płynnym ruchu, co ułatwia namierzanie. Dzięki temu monitorowi do gier AGON firmy AOC nie będziesz musiał znosić opóźnień wejściowych i rozrywania ekranu.
Fast IPS
1ms Czas Reakcj GTG — z szarości do szarości
G-Sync Compatible
Niskie opóźnienie sygnału wejściowego
Przeżyj grę w pełni z HDR10
0.5ms MPRT – Czas reakcji ruchomego obrazu
Stojak monitora e-sportowego
Dbaj o środowisko – poddawaj recyklingowi tworzywa sztuczne
GMENU
  • Typ ramki (przód)
    Bezramkowa z 3 stron
  • Odłączana podstawa
  • Głośniki
  • Moc głośników
    2 W x 2