Q27G42XE
Verbeter je opstelling met de Q27G42XE 27” QHD Gaming Monitor
Van129.00EUR
Verkrijgbaar in 6 winkels
ALLEEN VOOR ECHTE HELDEN
De Q27G42XE heeft een 27” QHD Fast IPS-paneel, 180Hz verversingssnelheid en 1ms GtG responstijd voor heldere en vloeiende beelden. Met HDR10, AdaptiveSync en een lage input lag zorgt het voor betrouwbare prestaties. Een ontwerp dat klaar is voor de strijd, recyclebare verpakking en G-Menu-software maken deze monitor een praktische en milieuvriendelijke toevoeging aan elke gamingopstelling.
  • Schermafmeting (inch)
    27.0
    27 inch
  • Resolutie paneel
    2560x1440
    2560x1440
  • Paneeltype
    Fast IPS
    fast IPS panel
  • Responstijd GtG
    1ms
  • Sync -technologie (VRR)
    Adaptive Sync
    adaptive sync
  • Ontdek alle voordelen die dit product te bieden heeft
    Bekijk alle specificaties
QHD-resolutie
180Hz Refresh Rate
Competitief en intens gamen vereist de beste technologie om vertragingsvrij en soepeler gamen te garanderen. Deze AGON by AOC-monitor heeft een verversingssnelheid van 180 Hz, waardoor hij 3x sneller is dan een standaardscherm. Een lagere framesnelheid kan ervoor zorgen dat vijanden op het scherm van de ene naar de andere plek lijken te springen, waardoor het erg lastig wordt om ze te raken. Een framesnelheid van 180 Hz herstelt de cruciale ontbrekende beelden weer op het scherm, waardoor vijandelijke bewegingen in ultravloeiende bewegingen zichtbaar worden, zodat je gemakkelijker kunt richten. Met deze AGON by AOC gaming monitor heb je geen last van input lag en screen tearing.
Fast IPS
1ms pixelresponstijd GTG - Grey-to-Grey
G-Sync Compatible
Lage input lag
Beleef het spel op zijn best met HDR10
0.5ms MPRT - Reactietijd voor bewegend beeld
E-sports monitorstandaard
Gerecycled plastic, voor milieubewuste mensen
GMENU
  • Type bezel (voorkant)
    3-zijdig randloos
  • Afneembare standaard
  • Luidsprekers
  • Vermogen luidsprekers
    2 W x 2