Q27G42XE
Q27G42XE 27 inç QHD Oyun Monitörü ile sisteminizi daha ileri seviyeye taşıyın
Başlangıç8199.00TRY
Perakende mağazalarda mevcut 2 mağazalar
SADECE GERÇEK CESURLAR İÇİN
Q27G42XE monitör, net ve akıcı görseller sunmak için 27 inç QHD Fast IPS panel, 180 Hz yenileme hızı ve 1 ms GtG tepki süresi gibi özelliklere sahiptir. HDR10, G-Sync compatible ve düşük giriş gecikmesi sayesinde güvenilir performans sunar. Tam bir masaüstü deneyimine hazır tasarımı, geri dönüştürülebilir ambalajı ve G-Menu yazılımı ile bu monitör, her oyun sistemi için kullanışlı ve çevre dostu bir seçenek haline gelmektedir.
  • Ekran boyu (inç)
    27.0
    27 inch
  • Panel çözünürlüğü
    2560x1440
    2560x1440
  • Panel tipi
    Fast IPS
    fast IPS panel
  • Yanıt süresi GtG
    1 ms
    1 ms response time
  • Senkronizasyon teknolojisi (VRR)
    Adaptive Sync
    adaptive sync
  • Bu ürünün sunduğu tüm avantajları keşfedin
    Tüm teknik özellikleri görüntüle
QHD çözünürlük
180Hz Refresh Rate
Rekabetçi ve yoğun oyun, gecikmesiz ve akıcı oyun deneyimi sağlamak için en iyi teknolojiyi gerektirir. Bu AGON by AOC monitörü, 180Hz yenileme hızına sahiptir ve bu da onu standart bir ekrandan 3 kat daha hızlı hale getirir. Daha düşük bir kare hızı, düşmanların ekranda bir noktadan diğerine atlıyormuş gibi görünmesine neden olabilir ve bu da onları vurulması çok zor hedefler haline getirir. 180Hz kare hızı, kritik kayıp görüntüleri ekrana geri yükleyerek düşman hareketlerini ultra yumuşak hareketlerle ortaya çıkarır ve daha kolay hedeflemenize olanak tanır. Bu AGON by AOC oyun monitörüyle giriş gecikmesine ve ekran yırtılmasına katlanmak zorunda kalmayacaksınız.
Fast IPS
1ms Yanıt Süresi GTG - Griden Griye
G-Sync Compatible
Düşük Girdi Gecikmesi
HDR10 ile oyunun en iyisini yaşayın
0.5ms MPRT - Hareketli Görüntü Tepki Süresi
E-spor monitör standı
Çevre dostu geri dönüştürülmüş plastik
GMENU
  • Çerçeve tipi (ön)
    3 kenardan çerçevesiz
  • Çıkartılabilir ayak
  • Hoparlörler
  • Hoparlör gücü
    2 W x 2