27G2ZNE/BK
Performansınızı bir üst seviyeye taşımak için yenileme hızı 240Hz, Adaptive Sync, düşük giriş gecikmesi ve 1 ms MPRT özelliklerine sahip süper hızlı 27 inç FHD VA oyun monitörü.
Gücünüzü açığa çıkarın
AOC GAMING 27G2ZNE/BK, hem e-sporların, hem rekabetçi oyuncuların hem de sıradan oyuncuların ihtiyaçlarını karşılar. FHD çözünürlük, ve 3000:1 süper kontrast oranına sahip duyarlı bir 27 inç VA panel sunar. 240 Hz yenileme hızı, Adaptive Sync, 1 ms MPRT ve düşük giriş gecikmesi ile iş başında en hızlısı siz olun.
  • Ekran boyu (inç)
    27.0
    27 inch