CU34P3CV
34palcový (86,36 cm) LCD MONITOR
Od7519.00CZK
K dispozici v 3 maloobchodních prodejnách
MonitorCU34P3CV
Od7519.00CZK
Zlepšuje každý den.
AOC CU34P3CV je zakřivený VA displej o velikosti 34" s rozlišením WOHD (3440 × 1440) a atraktivním designem s třemi tenkými rámečky po stranách, který nabízí opravdu ponořené zobrazení. Poměr stran tohoto modelu Wide QHD 21:9 rozšiřuje váš zorný úhel a poskytuje obklopený pohled pro vylepšený kinematografický zážitek. Displej má jas 300 nitů a široké pozorovací úhly 178/178°, a k tomu je vybaven dvěma vestavěnými reproduktory 5W + 5W, které zvyšují vaši denní produktivitu v dnešní flexibilní kanceláři. Monitor CU34P3CV je připraven zvýšit vaši produktivitu s podporou USB-C pro dodávání energie až 65W, přenos dat a režim DP-alt. Konnektivita tohoto monitoru je rozšířena o USB Hub a RJ-45. S ohledem na udržitelnost je tento monitor doplněn řadou ekologických certifikací, včetně EPA, TCO a EPEAT.
  • Úhlopříčka (v palcích)
    34.0
    34 inch
  • Rozlišení panelu
    3440x1440
  • Typ panelu
    VA
    VA
  • Doba odezvy GtG
    4 ms
    4 ms response time
  • Technologie synchronizace (VRR)
    Adaptive Sync
    adaptive sync
  • Objevte všechny výhody, které tento produkt nabízí
    Zobrazit všechny specifikace
USB-C
Display Port
HDMI
Rozhraní HDMI (High-Definition Multimedia Interface) kompatibilní se systémem ochrany digitálního obsahu HDCP je podporováno současnými herními konzolemi, grafickými kartami a set-top boxy. Verze HDMI 1.3–1.4b podporují obnovovací frekvenci až 144 Hz při 1080p a 75 Hz při 1440p, zatímco verze HDMI 2.0–2.0b podporují 240 Hz při 1080p, 144 Hz při 1440p a 60 Hz při 2160p (4K).
Flicker Free
Integrované reproduktory
Rozbočovač USB
Zakřivení 1500R
Bezrámečkový design
100Hz obnovovací frekvence
Dejte sbohem rozmazávání pohybu! Vybavte se dvojnásobnou snímkovou rychlostí ve srovnání s jinými monitory a zapomeňte na nepřátele, kteří se na obrazovce pohybují trhaně, což z nich činí obtížné cíle pro zasažení. Díky snímkové rychlosti 100 Hz uvidíte na obrazovce tyto kriticky důležité chybějící snímky a uvidíte tak nepřátele pohybovat se extrémně plynule bez rozmazávání či trhání. Hry jsou příliš dobré na to, abyste si jich nevšímali.
Panel VA
Wide QHD (WQHD)
Výškově nastavitelný stojan
  • Typ rámečku (přední)
    Bez rámečků na 3 stranách
  • Reproduktory
  • Výkon reproduktorů
    5 W x 2