CU34P3CV
Making Everyday Better.
AOC CU34P3CV, gerçekten sürükleyici bir görüntü deneyimi sunan çekici üç tarafı ultra ince çerçeve tasarımlı 34" WOHD (3440 × 1440) eğri VA ekranlı bir monitördür. Bu modelin geniş QHD 21:9 en-boy oranı görüş alanınızı genişletirken geliştirilmiş bir sinematik deneyim için etrafınıza sarılan bir görüntü sunar. Panel, 300 nit parlaklık ve geniş 178/178° görüş açılarına sahiptir ve günlük üretkenliğinizi artırmak için iki adet 5W + 5W dahili hoparlör içerir. CU34P3CV monitör, USB-C ile 65W'ye kadar güç dağıtımını, veri transferini ve DP-alt modunu destekleyerek üretkenliğinizi artırmaya hazırdır. Bu monitörün bağlantı seçenekleri USB Hub ve RJ-45 ile geliştirilmiştir. Sürdürülebilirliği göz önünde bulundurarak, EPA, TCO ve EPEAT dahil çeşitli çevresel sertifikalar bu monitörü tamamlar.
Display Port
HDMI
Flicker Free
Entegre Hoparlörler
USB Yuvası
1500R kavis
Çerçevesiz Tasarım
100Hz Yenileme Hızı
VA paneli
Adaptive sync
Wide QHD (WQHD) çözünürlük
Yüksekliği Ayarlanabilir Altlık
Teknik özellikler
- Çerçeve tipi (ön)3 kenardan çerçevesiz
- Hoparlörler
- Hoparlör gücü5 W x 2
- Kensington Kilidi
- I/O define: Connectors on rear cabinetVertical insert
- Quick release function
- Stand screw specM4 x 12, w/ thumb screw
- VESA Mount screw SpecM4 x 10
- VESA Mount SupportYes
- Çerçeve Rengi (ön)Siyah
- Çerçeve kaplaması (ön)Doku
- Kabin rengi (arka taraf)Siyah
- Kabin kaplaması (arka taraf)Doku
- Vesa duvar askısı100x100
- USB-C bağlanırlığıUSB-C 3.2 x 1 (DP alt mode, upstream, power delivery up to 65 W)
- USB Yuvası
- USB hızlı şarj portu
- RJ451x 10M/100M/1G
- HDMIHDMI 2.0 x 1
- Ekran PortuDisplayPort 1.4 x 1
- USB nesliUSB 3.2 (Gen 1)
- USB türü aşağı akım portları4 x USB-A
- Ses Çıkışı1x Audio out
- USB Type upstream1x USB-C (DP Alt Mode), USB-C PD:65W
- Ekran boyu (inç)34.0
- Ekran boyu (cm)86.36
- Düz / KavisliKavisli
- Eğim Yarıçapı1500R
- Ekran sertliği3H
- Panel işleyişiYansıma Engelleyici (AG)
- Piksel Aralığı (mm)0.23175
- İnç başına Piksel110.0
- Panel çözünürlüğü3440x1440
- Görüntü oranı21:9
- Panel tipiVA
- Arka ışık tipiWLED
- Max Yenileme hızı100 Hz
- Yanıt süresi GtG4ms
- Yanıt Süresi MPRT1 ms
- Akıllı kontrast oranı3000:1
- Dinamik kontrast oranı20M:1
- Görüntüleme açısı (CR10)178/178
- Görüntü renkleri16,7 Milyon
- Nit cinsinden parlaklık300 cd/m²
- Panel Haze Value25%
- Picture enhancement
- Support 1:1 function
- Yerel Kararma BölgeleriGlobal Dimming
- Eğilme-5~20°
- Yükseklik ayarı (mm)150mm
- Dönme180°
- EAN4038986110730
- Garanti süresi3 yıl
- MTBF (panel hariç)70 000 saat
- MTBF (panel dahil)30 000 saat
- OSD typeNormal
- Plug & Play CompatibilityYes, DDC/CI
- Operation SystemWindows 8.1/10/11, MacOS
- Güç kaynağıİç
- Güç kaynağı100 - 240V 50/60Hz
- Açıkken güç tüketimi vat olarak (Energystar test yöntemi)27.8
- Beklemedeyken güç tüketimi vat olarak0.5
- Kapalıyken güç tüketimi vat olarak0.3
- Enerji sınıfıG
- Power LED indicator (Operation)White
- Power LED indicator (Standby)Orange
- Power Switch
- Ürün boyutları, ayak dahil (GxYxD) mm808.34 x (482.44-611.03) x275.13mm
- Ürün boyutları, ayak hariç (GxYxD) mm808.34 × 367.45 × 104.7mm
- Ambalaj boyutları (GxYxD) mm1070(W) × 556(H) x 190(D) mm
- Brüt ağırlık, kutu dahil (kg)12.95
- Net ağırlık, kutu hariç (kg)10.0
- Standsız olarak ürün (kg)6.92
- CB
- CE
- TUV-GS-Mark
- ISO 9241-307
- EAC
- FCC
- Energy starEnergy star 8
- ECMA Eko beyanı
- Ürün karbon ayak izi (PCF)
- WEEE
- REACH uyumlu
- RoHs uyumlu
- HF
- PVC/BFR’siz hazne
- Cıva içermez
- Geri dönüştürülebilir ambalaj malzemesi%100 geri dönüştürülebilir
- Kullanıldıktan sonra geri dönüştürülmüş plastik85%