CU34P3CV
Making Everyday Better.
AOC CU34P3CV er en 34" WOHD (3440 × 1440) buet VA-skærm med et attraktivt ultratyndt design med tre sider, der giver en virkelig indlevende visning. Denne models brede QHD 21:9 billedformat udvider dit synsfelt og giver en omsluttende visning for en forbedret filmoplevelse. Panelet har en lysstyrke på 300 nits og generøse betragtningsvinkler på 178/178°, samt to indbyggede højttalere på 5W + 5W for at forbedre din daglige produktivitet i dagens fleksible kontormiljø. Skærmen CU34P3CV er klar til at øge din produktivitet med USB-C, der understøtter Power Delivery op til 65W, dataoverførsel og DP-alt tilstand. Forbindelsesmulighederne på denne skærm er udvidet med USB-hub og RJ-45. Med fokus på bæredygtighed er denne skærm udstyret med en række miljøcertificeringer, herunder EPA, TCO og EPEAT.
Display Port
HDMI
Flicker Free
Indbyggede højttalere
USB Hub
1500R runding
Rammeløst design
Opdateringsrate på 100Hz
VA panelet
Adaptive sync
Wide QHD (WQHD)-opløsning
Højdejusterbar stander
Specifikationer
- Rammetype (forside)3-sidet kantløst
- Højttalere
- Højttalereffekt5 W x 2
- Kensington-lås
- I/O define: Connectors on rear cabinetVertical insert
- Quick release function
- Stand screw specM4 x 12, w/ thumb screw
- VESA Mount screw SpecM4 x 10
- VESA Mount SupportYes
- Rammefarve (forside)Sort
- Rammefinish (forside)Tekstur
- Kabinetfarve (bagside)Sort
- Kabinetfinish (bagside)Tekstur
- Vesa-vægmontering100x100
- USB-C-forbindelseUSB-C 3.2 x 1 (DP alt mode, upstream, power delivery up to 65 W)
- USB-hub
- USB hurtig opladningsport
- RJ451x 10M/100M/1G
- HDMIHDMI 2.0 x 1
- DisplayPortDisplayPort 1.4 x 1
- USB-generationUSB 3.2 (Gen 1)
- USB-type-downstreamporte4 x USB-A
- Lydudgang1x Audio out
- USB Type upstream1x USB-C (DP Alt Mode), USB-C PD:65W
- Skærmstørrelse (tommer)34.0
- Skærmstørrelse (cm)86.36
- Flat/buetBuet
- Rundingsradius1500R
- Display-hårdhed3H
- PanelbehandlingAntiglare (AG)
- Pixelhældning (mm)0.23175
- Pixel pr. tomme110.0
- Panelopløsning3440x1440
- Billeformat21:9
- PaneltypeVA
- BaggrundsbelysningstypeWLED
- Max Opdateringsrate100 Hz
- Responstid GtG4 ms
- Responstid MPRT1 ms
- Statisk kontrastforhold3000:1
- Dynamisk kontrastforhold20M:1
- Visningsvinkel (CR10)178/178
- Displayfarver16,7 millioner
- Lysstyrke i nit300 cd/m²
- Panel Haze Value25%
- Picture enhancement
- Support 1:1 function
- Lokale dæmpningszonerGlobal Dimming
- Vippe-5~20°
- Højdejustering (mm)150mm
- Svinge180°
- EAN4038986110730
- Garantiperiode3 år
- MTBF (ekskl. panel)70 000 timer
- MTBF (inkl. panel)30 000 timer
- OSD typeNormal
- Plug & Play CompatibilityYes, DDC/CI
- Operation SystemWindows 8.1/10/11, MacOS
- StrømforsyningIntern
- Strømkilde100 - 240V 50/60Hz
- Strømforbrug tændt (Energystar-testmetode) i watts27.8
- Strømforbrug standby i watt0.5
- Strømforbrug slukket i watt0.3
- Energy classG
- Power LED indicator (Operation)White
- Power LED indicator (Standby)Orange
- Power Switch
- Produktdimensioner inkl. base (BxHxD)808.34 x (482.44-611.03) x275.13mm
- Produktdimensioner ekskl. base (BxHxD) mm808.34 × 367.45 × 104.7mm
- Pakkedimensioner (BxHxD) mm1070(W) × 556(H) x 190(D) mm
- Bruttovægt inkl. pakke (i kg)12.95
- Nettovægt ekskl. pakke (i kg)10.0
- Produkt uden fod (kg)6.92
- CB
- CE
- TUV-GS-Mark
- ISO 9241-307
- EAC
- FCC
- Energy starEnergy star 8
- ECMA Eco-erklæring
- CO2-fodaftryk for produkt (PCF)
- WEEE
- REACH-overensstemmelse
- RoHs-overensstemmelse
- HF
- PVC/BFR-frit hus
- Kviksølvfri
- Genbrugeligt emballagemateriale100% genanvendelig
- Genbrugsplastik efter forbrug85%
- Low Halogen
- Carton material printWater Print (Brown Carton)
- TCO CertificeretYes
- EPEATSølv
- Sync-teknologi (VRR)Adaptive Sync
- Farverum (sRGB) CIE 1931 %121.5
- Farverum (DCI-P3) CIE 1976 %92.0