Q27G42XE
Vylepšete své herní prostředí s monitorem Q27G42XE 27" QHD
POUZE PRO SKUTEČNÉ HRDINY
Model Q27G42XE nabízí 27" QHD panel Fast IPS, obnovovací frekvenci 180 Hz a dobu odezvy 1 ms GtG pro ostré a plynulé vizuály. Díky podpoře HDR10, AdaptiveSync a nízké latenci zajišťuje spolehlivý výkon. Design připravený pro herní stanici, recyklovatelné balení a software G-Menu činí tento monitor praktickým a ekologickým doplňkem každého herního setupu.
180Hz Refresh Rate
Fast IPS
1ms odezvy pixelů GTG – šedá-šedá
G-Sync Compatible
Nízké vstupní zpoždění
Prožijte hru v nejlepší kvalitě s HDR10
0.5ms MPRT – doba odezvy pohyblivého obrazu
Stojan na e-sportovní monitor
Recyklace plastů pro ekologicky uvědomělý přístup
GMENU
Specifikace
- Typ rámečku (přední)Bez rámečků na 3 stranách
- Odnímatelný stojan
- Reproduktory
- Výkon reproduktorů2 W x 2
- Zámek Kensington
- Barva rámečku (přední)Černá
- Povrch rámečku (přední)Matná
- Barva skříně (zadní strana)Černá, Červená
- Povrch skříně (zadní strana)Matná
- Držák na stěnu Vesa100x100
- Digitální HDCP (verze HDMI)HDCP 1.4/2.2
- DP HDCP versionHDCP 1.4/2.2
- HDMIHDMI 2.0 x 2
- DisplayPortDisplayPort 1.4 x 1
- Audio výstupVýstup pro sluchátka (3,5 mm)
- Úhlopříčka (v palcích)27.0
- Úhlopříčka (v cm)68.6
- Ploché/zakřivenéPlochá
- Tvrdost displeje3H
- Úprava paneluAntireflexní (AG)
- Rozteč obrazových bodů (mm)0.2745
- Počet bodů na palec108.0
- Rozlišení panelu2560x1440
- Poměr stran16:9
- Typ paneluFast IPS
- Typ podsvíceníWLED
- Max Obnovovací frekvence180 Hz
- Doba odezvy GtG1 ms
- Doba odezvy MPRT0,5 ms
- Statický kontrastní poměr1000:1
- Dynamický kontrastní poměr80M:1
- Pozorovací úhel (CR10)178/178
- Barvy displeje16.7M (8bits)
- Jas v nitech300 cd/m²
- Zóny lokálního stmíváníGlobal Dimming
- RozlišeníQHD
- Naklonění-3° ±2° ~ 21° ±2°
- EAN4038986642606
- Záruční doba3 roky
- OSD typeAOC Gaming
- NapájeníInterní
- Spotřeba energie (typická) ve Wattech27.0
- Spotřeba energie v pohotovostním režimu ve Wattech0.5
- Spotřeba energie ve vypnutém stavu ve Wattech0.3
- Energetická třídaE
- Rozměry produktu včetně základny (ŠxVxH) mm613.9 x 449.7 x 197.6
- Rozměry produktu bez základny (ŠxVxH) mm613.9 x 366.3 x 51
- Rozměry balení (ŠxVxH) mm690 x 454 x 126
- Hrubá hmotnost včetně balení (v kg)6.15
- Čistá hmotnost bez balení (kg)3.88
- Výrobek bez stojanu (kg)3.49
- CB
- CE
- TUV-Bauart-Mark
- ISO 9241-307
- EAC
- FCC
- UKCA
- OEEZ
- Shoda se směrnicí REACH
- Shoda se směrnicí RoHS
- Kryt bez obsahu PVC/BFR
- Bez obsahu rtuti
- Recyklovatelný obalový materiál100% recyklovatelný
- Low Halogen
- Carton materialPaper
- Certifikováno TCONo
- Technologie synchronizace (VRR)Adaptive Sync
- NVIDIA G-SYNC™NVIDIA G-SYNC Compatible
- Rozsah synchronizace48-180
- Vertikální frekvence digitálního signáluDP1.4: 48-180Hz / HDMI2.0: 48-144Hz
- Horizontální frekvence digitálního signáluDP1.4: 30-270KHz / HDMI2.0: 30-230KHz
- HDR (vysoký dynamický rozsah)HDR 10
- Barevný prostor (sRGB) CIE 1931 %120.0
- Barevný prostor (DCI-P3) CIE 1976 %92.9
- Barevný prostor (Adobe RGB) CIE 1976 %89.9