CU34P3CV
34 inch (86.36 cm) LCD MONITOR
Making Everyday Better.
De AOC CU34P3CV is een 34" WQHD (3440 x 1440) gebogen VA-scherm met een aantrekkelijk driezijdig ultradun bezelontwerp, die een echt meeslepende weergave biedt. De Wide QHD 21:9 beeldverhouding van dit model breidt uw gezichtsveld uit en biedt een omvattend beeld voor een verbeterde bioscoopervaring. Het paneel heeft een helderheid van 300 nits en royale 178/178° brede kijkhoeken, samen met twee ingebouwde 5 W + 5 W luidsprekers om uw dagelijkse productiviteit in het hedendaagse flexibele kantoor te verbeteren. Monitor CU34P3CV is klaar om uw productiviteit te stimuleren met USB-C die Power Delivery tot 65 W, gegevensoverdracht en DP-alt-modus ondersteunt. De connectiviteit van deze monitor is verbeterd met USB Hub en RJ-45. Met het oog op duurzaamheid is deze monitor voorzien van een reeks milieucertificaten, waaronder EPA, TCO en EPEAT
  • Schermafmeting (inch)
    34.0
    34 inch
  • Resolutie paneel
    3440x1440
  • Paneeltype
    VA
    VA
  • Responstijd GtG
    4ms
  • Sync -technologie (VRR)
    Adaptive Sync
    adaptive sync
  • Ontdek alle voordelen die dit product te bieden heeft
    Bekijk alle specificaties
USB-C-docking
Display Port
HDMI
HDMI (High-Definition Multimedia Interface) wordt ondersteund door de huidige gaming-consoles, huidige GPU's en decoders, die het HDCP-systeem voor digitale content-beveiliging ondersteunen. HDMI versie 1.3-1.4b ondersteunt tot 144 Hz verversfrequentie @1080p en 75 Hz@1440p, terwijl HDMI versie 2.0-2.0b 240Hz@1080p, 144Hz@1440p en 60 Hz@2160p (4K) ondersteunt.
Flicker Free
Ingebouwde speakers
USB Hub
1500R Curved
Kaderloos ontwerp
100Hz Verversingsfrequentie
Rust uzelf uit met tweemaal de framefrequentie van andere monitors en zeg beeld haperingen en vage bewegingen vaarwel. Met een verversingsfreqentie van 100Hz wordt je beeldscherm weergegeven in een soepele opeenvolging, dus u kunt uw schoten nauwkeurig richten en genieten van zeer snelle races in al hun glorie.
VA-paneel
Wide QHD (WQHD)-resolutie
In de hoogte verstelbare standaard
  • Type bezel (voorkant)
    3-zijdig randloos
  • Luidsprekers
  • Vermogen luidsprekers
    5 W x 2