CU34P3CV
34 inch (86.36 cm) LCD MONITOR
Fra2999.00NOK
Tilgjengelig i 1 butikker
Making Everyday Better.
AOC CU34P3CV er en 34" WOHD (3440 × 1440) buet VA-skjerm med et attraktivt tredimensjonalt ultratynn kantdesign som gir en virkelig immersiv visningsopplevelse. Denne modellens brede QHD 21:9 sideforhold utvider ditt synsfelt samtidig som den gir en omsluttende visning for en forbedret kinematisk opplevelse. Skjermen har en lysstyrke på 300 nit og sjenerøse 178/178° brede visningsvinkler, samt to innebygde 5W + 5W høyttalere for å forbedre daglig produktivitet i dagens fleksible kontormiljø. Skjerm CU34P3CV er klar til å øke produktiviteten din med USB-C som støtter Power Delivery opptil 65W, dataoverføring og DP-alt-modus. Tilkoblingsmulighetene for denne skjermen er forbedret med USB-hub og RJ-45. Med tanke på bærekraft er denne skjermen utstyrt med en rekke miljøsertifiseringer, inkludert EPA, TCO og EPEAT.
  • Screen size (inch)
    34.0
    34 inch
  • Panel resolution
    3440x1440
  • Panel type
    VA
    VA
  • Response time GtG
    4 ms
    4 ms response time
  • Sync technology (VRR)
    Adaptive Sync
    adaptive sync
  • Oppdag alle fordelene dette produktet har å tilby
    Vis alle spesifikasjoner
USB-C
Display Port
Den mest moderne skjermgrensesnittstandarden fra VESA, DisplayPort kan også overføre audio, USB og andre typer data. DisplayPort versjon 1.2-1.2a støtter opp til 165 Hz@1440p, 75 Hz@2160p, versjon 1.3 støtter opp til 240Hz@1440p, 120 Hz@2160p og versjon 1.4 støtter HDR10-spesifikasjonene.
HDMI
HDMI (High-Definition Multimedia Interface) støttes av moderne gaming-konsoller, aktuelle GPU-er, "set-top"-bokser og støtter HDCP digitalt innholdsbeskyttelsessystem. HDMI 1.3-1.4b versjoner støtter opp til 144 Hz oppfriskningsfrekvens@1080p og 75 Hz@1440p, mens HDMI 2.0-2.0b versjoner støtter 240Hz@1080p, 144Hz@1440p og 60 Hz@2160p (4K).
Flicker Free
Integrerte høyttalere
USB Hub
1500R kurvatur
Buet design omslutter deg i senter av handlingen, og gir en fordypende gaming-opplevelse.
Rammeløst design
100Hz oppfriskningsfrekvens
Utstyr deg selv med dobbel så høy bildefrekvens enn på andre monitorer. Si farvel til bildehakking og sluret bevegelse. Med en 100Hz oppfriskningsfrekvens gis hver bilderamme skarphet og smidig rekkefølge, slik at du kan sikte skuddene dine nøyaktig og gi deg glede over raske bilspill.
VA panelet
Wide QHD (WQHD) oppløsning
Høydejusterbart stativ
  • Bezel type (front)
    3-sided frameless
  • Speakers
  • Speaker power
    5 W x 2