Q27G42XE
Optimaliser oppsettet ditt med en Q27G42XE 27" QHD-spillskjerm
Fra2999.00NOK
Tilgjengelig i 1 butikker
BERRE FOR DEI VERKELEG TAPRE
Q27G42XE har et 27" QHD Fast IPS-panel, 180Hz oppdateringsfrekvens og 1ms GtG-responstid for skarpe og jevne bilder. Med HDR10, G-Sync compatible og lav inngangsforsinkelse sikrer den pålitelig ytelse. En kampstasjonsklar design, resirkulerbar emballasje og G-Menu-programvare gjør denne skjermen til et praktisk og miljøvennlig tillegg til ethvert spilloppsett.
  • Screen size (inch)
    27.0
    27 inch
  • Panel resolution
    2560x1440
    2560x1440
  • Panel type
    Fast IPS
    fast IPS panel
  • Response time GtG
    1 ms
    1 ms response time
  • Sync technology (VRR)
    Adaptive Sync
    adaptive sync
  • Oppdag alle fordelene dette produktet har å tilby
    Vis alle spesifikasjoner
QHD oppløsning
180Hz Refresh Rate
Konkurransedyktig og intens spilling krever den beste teknologien for å sikre forsinkelsesfri, jevnere spilling. Denne AGON by AOC-skjermen har en oppdateringsfrekvens på 180 Hz, noe som gjør den 3 ganger raskere enn en standardskjerm. En lavere bildefrekvens kan få fiender til å se ut til å hoppe fra sted til sted på skjermen, noe som gjør dem svært vanskelige mål å treffe. En bildefrekvens på 180 Hz gjenoppretter de kritiske manglende bildene tilbake på skjermen, og avslører fiendens bevegelser i ultra-jevn bevegelse, slik at du lettere kan målrette. Med denne AGON by AOC gaming monitoren slipper du å tåle input-lag og skjermrivning.
Fast IPS
1ms responstid GTG - Grå-til-grå
G-Sync Compatible
Lav inndataforsinkelse
Opplev spillet på sitt beste med HDR10
0.5ms MPRT - Responstid for bevegelige bilder
E-sports monitorstativ
Gjenvinn plast for de miljøbevisste
GMENU
  • Bezel type (front)
    3-sided frameless
  • Removable stand
  • Speakers
  • Speaker power
    2 W x 2